ZT610 Endüstriyel Barkod Yazıcı

ZT610 Endüstriyel Barkod Yazıcı

Zebra ZT610 endüstriyel barkod yazıcı olağanüstü performans verir.

Zebra ZT610’da 4 inç genişlik (104 mm), 600 dpi baskı ile size her zaman tam görünürlük ve kontrol sağlayan, görev açısından kritik işlemlerin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz olağanüstü performansın yanı sıra akıllı, kullanıcı dostu özellikleri elde edin.

YENİ NESİL Xİ SERİSİ, ARTIK DAHA FAZLA ZEKA VE ENDÜSTRİYEL GÜÇ SAHİBİ

Xi Serisinin mirasını geliştiren ZT600 Serisi yazıcılar, yüksek dayanıklılığı ve olağanüstü performansı, kullanıcı dostu, geleceğe hazır bir platformda birleştiriyor. Bu yeni nesil güçlü cihazlar hızla gelişen iş dünyasında yolunuzu bulmanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Böylece, sizi düşündüren ister giderek artan üretim hattı talepleri ve artan operasyonel karmaşıklıklar isterse de farklı sistemleri entegre etmek veya yatırım maliyetlerini kontrol altına almak olsun, ZT600 Serisi endüstriyel yazıcılar bugün ve önümüzdeki yıllarda tüm gereksinimlerinizi karşılar.

MİKRO ETİKETTEN YÜKSEK HACİMLİ SEVKİYATA OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS

Asla vazgeçmeyen yazıcılarla verimliliğinizi arttırın. ZT600 Serisi, aşırı sıcaklıklar, toz, kir ve diğer zorlu endüstriyel koşullarda yıllar boyu istismara dayanabilecek dayanıklı çelik konstrüksiyon bileşenlerine sahiptir. Titizlikle tasarlanmış baskı mekanizmaları, yüksek hacimli üretim ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7x24 güvenilirlik sağlar.  Ayrıca, ZT610™ 600 dpi mikro tutarlı baskı ile sınıfının en iyisi baskı kaydı sunar.

SORUNSUZ KURULUM, GÜNLÜK KULLANIM, BAKIM VE SORUN GİDERME

ZT600 Serisi’nin her bir ayrıntısı, kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Standart renkli LCD ekran veya isteğe bağlı olarak 4.3 inç tam renkli dokunmatik göstergenin yanı sıra kolay ayarlanabilir yazıcı kafası basınç değiştirici özellikleri ile kurulum kolay, yazıcı ayarlarının yapımı ve sorunların giderilmesi hızlı bir hal alıyor. Yandan yükleme özelliği ve renkli ışıklı medya ve ribbon kanalları, medya değiştirmeyi hızlı ve basit hale getiriyor. Dahili sensörler, diyagnostik ve yardım kaynakları teknik desteği arama gereğini azaltır. Ve yönlendirmeli kullanım talimatları ve geribildirim, sık rastlanan hataları önler ve son derece tutarlı baskı için gereken manüel ayarlamaları azaltır.

OPERASYONEL İZLENEBİLİRLİK, UZAKTAN YÖNETİM VE GELECEĞE HAZIR UYARLANABİLİRLİK

ZT610 ve ZT620, güçlü oldukları kadar akıllıdırlar da. Zebra'nın bulut erişimli Link-OS™ yazılım platformu ve yönetilen hizmetleri, ister yerinizde, isterse de dünyanın öbür ucunda olun size baskı sistemleriniz üzerinde tam izlenebilirlik ve kontrol olanağı sunar. Üstelik iki boş iletişim yuvası, sahada kurulabilir RFID kodlayıcı ve medya kullanım seçenekleri ve tak kullan entegrasyonu için iki USB host portu sayesinde, gelişmekte olan iş ve teknoloji ihtiyaçlarınız ne olursa olsun bunlara ayak uydurmak kolaydır.