Hakkımızda

Biz Kimiz?

Firmamız, farklı disiplinlerdeki mühendislerin bir araya gelerek İstanbulda başlattığı bir girişimdir. 

Eğitimlerimizin bizlere kattığı mühendislik bakış açısını, aşığı olduğumuz bilimi  ve teknolojiyi birlikte kullanıyoruz . 

Bu sayede de yerli – özgün ve insanların işlerini oldukça kolaylaştıracak aynı zaman da keyif almalarını sağlayacak projeler üretiyoruz.

Yerli proje üreten diğer firmalara ürün tavsiyesinde bulunuyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Türkiye genelinde Arçelik - Beko - Grundig servislerine Artemis uygulaması ile uyumlu çalışan Endüstriyel Android Telefonlar temin ediyoruz.

Yurt içi ve yurt dışında Medikal ve Sağlık sektöründeki firmaların geliştirecekleri özel projelere ürün tavisiyesinde bulunuyoruz.

Fabrikaların ve Üretim tesislerinin stok ve depo takibini kolaylaştıracak, günlerce sürecek sayım işlemlerini saatlere düşürecek RFID projeleri tasarlıyoruz.

Fabrikaların ve Üretim tesislerinin içinde kullanılan motokar, elektrokar, hareketli ekipmanların, insan ve nesnelerin nerede olduğunu tespit edebilmeleri için Beacon Geteway sistemleri kuruyoruz.

Yurt içi ve yurt dışında elektriğe bağlı çalışan hareketli nesnelerin, gündelik hayatı ve kullanımı kolaylaştıracak Lityum ( Li-ion,Li-Po ) endüstriyel güç kaynağı projeleri tasarlıyoruz.