Cat B40

Zorlu dış çevre koşullarında çalışanlar için özel olarak dizayn edilen Cat B40 dayanıklı telefon ile her durumda iletişime devam edebilirsiniz.

Gümüş iyon bazlı Antimikrobiyel dış yüzey kaplaması ile siz ve aileniz herzaman güvendedir. Dış yüzeyi kolayca temizlenebilecek şekilde üretilmiştir. Ağartıcı ve Kimyasallara dayanıklıdır. Üç bin sederden fazla çamaşır suyu ile silinebilen dış yüzeye sahiptir.

İster hijyenik, isterseniz iş ortamında en zorlu koşullarda çalışın, Cat B40 her koşulda mükemmel bir seçim haline gelir.

CAT® B40

PROFESYONEL 4G ÖZELLİKLİ TUŞLU TELEFON

 

KALİTE VE SAĞLAMLIK BİR ARADA

Askeri standartlarda dayanıklı, 4G özellikli, tuşlu cep telefonu CAT B40 ile tanışın. CAT B40 benzersiz bir dayanıklılık seviyesine sahip. Sıcak, soğuk, tozlu yada kirli ortamlarda her türlü koşulda oldukça dayanıklı olan tuş takımı ve kasa yapısı sayesinde düşme, çarpma ve ezilmelere karşı beklediğinizden çok daha fazlasını vadediyoruz.

  • 4G LTE
  • MÜKEMMEL SAĞLAMLIK, IP68, IP69 SERTİFİKALI
  • GELİŞTİRİLMİŞ PİL PERFORMANSI 1800 Mah
  • HİJYEN PLUS MİKROP SAVUNMASI
  • SÜPER PARLAK EL FENERİ

MÜKEMMEL PERFORMANS

EN ZORLU KOŞULLARDA BİLE, SAĞLAM VE GÜVENİLİR

CAT B40 dayanıklı cep telefonunun, tozlu ortamlara, suya, sert zemine düşme ve ezilmelere dayanıklılığı IP68 ve IP69 dayanıklılık sertifikaları ile tescillenmiştir. 157 gr. ağırlığı ve 145 x 62 x 18 mm ölçüleri ile oldukça ergonomiktir. Güçlü (100 Lümen) el feneri ile her an yardıma hazırdır. 2 MP kamera, Bluetooth 5.0 bağlantı, dahili hoparlör, kulaklık girişi ve 2,4” ekrana sahip B40, güçlendirilmiş pil performansı sayesinde 11 saate kadar konuşma ve 30 gün bekleme süresi ile sizi şaşırtacak!

 

 

 

EN ZOR İŞLER İÇİN DAİMA HAZIR

İnşaatçılar, çiftçiler, orman işçileri, tesisatçılar, şantiye çalışanları, depo ekipleri, sağlık çalışanları ve motor kuryeler için sağlamlaştırılmıştır. CAT B40, çalışanların en zorlu koşullarda başarılı olmasına yardımcı olur.

 

HİJYEN PLUS

Bu ürünün tüm harici bileşenleri, gümüş iyon bazlı anti-bakteriyel katkı maddesi ile kaplanmıştır. Sizi ve ailenizi güvende tutan olağanüstü Mikrop Savunması (ISO22196) sayesinde mikrop tutmaz, kirlendiğinde suyla yıkayın ve kullanmaya devam edin!

 

 

KOLAY KULLANIM

Menüler arasında kaybolmayın!

B40’ı bilerek karmaşık özelliklerle doldurmadık; panik, stres veya baskı altındayken arama yapmanız veya acil durumlarda kısa mesaj göndermeniz

gerektiğinde B40’a güvenebilirsiniz! 

 

 

Fiziksel tuş takımı, eldiven veya ıslak elle kullanmayı kolaylaştırır, yüksek sesli bir hoparlör, parlak bir el feneri ve işinizin ortasında aniden şarj edilmeye gerek duymayan güçlü bataryası sayesinde artık kafanız rahat. 1,8 m yükseklikten beton zemine düşürün veya yarım saat suda bırakın, yine de istediğiniz gibi çalışacaktır.

 

Cihaz tipi: Endüstriyel Akıllı Telefon
Dayanıklılık:

IP69 Tozdan ve Sudan korunma seviyesi (Su altında 1.5m - 35 dakikadan fazla)
1,8 m'ye kadar betona düşme direnci
Askeri Standartlarda belgelidir. (MIL-STD-810G compliant)

DualSIM: Evet
SIM kart boyutu: Nano Sim
Bağlantı: N/A
Radyo: FM Radyo
Sensörler: N/A
NFC Desteği: N/A
GSM: 2,3,5,8 
HSDPA: 1,2,5,8
LTE: 1,3,7,8,20,28
Ölçüler (Y/U/G): 145x62x18mm
Görüntüle: 2.4″ QVGA
LCD Koruma: Gorilla Glas 5
Dokunmatik ekran: Yok
Kamera: 2MP Arka Kamera
Ağırlık: 157 g
Pil: Li-Ion 1800 mAh (11 Saat konuşma, yaklaşık 30 Gün Bekleme süresi)
Dahili hafıza: N/A (Harici MicroSD kart ile arttırılabilir)
Hafıza kartı: MicroSDHC max. 32 GB
RAM Hafızası: N/A
OS: Proprietary
Çipseti: Unisoc T117
CPU #1 Tip: N/A
CPU #1 frek.: N/A
GPU Tipi: N/A
GPS: N/A