Zebra TC57 Android El Terminali

İşlemci : 2.2GHz Qualcomm Snapdragon 660 Sekiz Çekirdekli
4G LTE, GPS, GPRS Dataonly 
Ekran: Corning Gorilla Glass 5.0 inç HD (1280 x 720)
(Olağanüstü Parlak, Dış Mekanlarda Görülebilen ekran)
İşletim Sistemi: Android 8.1 ya da Android 10 (Tercihe bağlı)
Bellek: 4 GB RAM / 32 GB Flash Bellek
Batarya: 4150 mAh Batarya
Sıcaklık: -20 ila +50 Derece Çalışma Sıcaklığı
Sağlamlık: 500 kez 0.5 m Yuvarlanma
Dayanıklılık: 1.5 Metreden Defalarca Beton Zemine Düşmeye Dayanıklı
WiFi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v3/w Wi-Fi™
Barkod Okuma: SE4710 (1D ve 2D) Barkod Okuyucu
Kamera: 13 MP Arka Kamera, 5 MP Ön Kamera
Ölçüler: 155mm(U), 75,5mm(G), 18,6mm(Y)
Ağırlık: 249 Gr Ağırlık

Zebra TC57 Android El Terminali

Zebra TC52 El Terminali

Zebra TC57 Android El Terminali kategorisinin en önemli modellerinden olan Zebra TC56‘nın geliştirilmiş versiyonu, yeni modelidir. Üstüne de en güncel Android platformlarından biri ve yepyeni özellikler eklenmiş halidir. Zebra TC57 El Terminali ile etkin ve verimli bir kullanıcı deneyimini elde edersiniz..

Zebra TC57 ve Zebra’nın tüm diğer marka model el terminali, barkod okuyucu ve barkod yazıcılarını deneyimli mühendislerimizin desteği ile sizlere sunuyoruz. Ayrıca TC57’de Android’in sadeliğinin yanında, çalışanların verimliliği en üst düzeye çıkıyor ve süreç döngü sürelerini en aza indirmek için ihtiyaç duydukları tüm işletme sınıfı özellikleri sağlanıyor. Zebra TC52 modelinin simkartlı, GSM’li versiyonudur.

Sahada hızlı, güvenilir ve yenilikçi

Hem 1D hem de 2D barkodları her açıdan en iyi kalitede okuyan yüksek performanslı okuyucusu ile mükemmel veri toplama terminali TC57. Zarar görmüş veya kötü yazdırılmış barkodları bile neredeyse hiç gecikmeden okur. Dahili otomatik odaklama kamerası 13 megapiksel çözünürlükle fotoğraf çeker. Karanlık ortamlarda çok iyi sonuçlar elde etmek için arka kasadaki LED flaş çalışır. 5 megapiksel ön kamera etkileşimli video uygulamaları sağlar.

Çoklu sonuç için tek tarama

Zebra TC57 El Terminali’ne önceden kurulmuş SimulScan yazılımı, tüm belgelerin tek bir tarama ile okunmasını sağlar. Tek bir tarama ile birden fazla barkodun otomatik kaydedilmesine ek olarak, dijital hale getirmek için bir kağıt belge üzerindeki bilgiyi şablonlamak da mümkün. Böylece, 1D ve 2D barkodlar, resimler, imzalar, onay kutuları, metinler ve telefon numaraları elektronik olarak çıkarılabilir ve işlenebilir. Saha satış otomasyonu projeleri için idealdir.